Skip to content

#CzechAgile Beer

Zveme vás na náš pravidelný #CzechAgile Beer, kde můžete diskutovat s členy agilní komunity o tématech, které vás zajímají. Obsah je zcela tvořen účastníky na začátku meetupu, kdy sesbíráme různá témata k diskusi od všech přítomných a následně diskutujeme v celé skupině, radíme si a inspirujeme se navzájem.

Sledujte naše sociální sítě (Facebook, LinkedIn) a připojte se k nám na další #CzechAgile Beer!

Jak setkání probíhá?​

#CzechAgile Beer je od začátku primárně o otevřené diskusi, a proto je formát co nejjednodušší:

  1. Na začátku sesbíráme témata, které chtějí účastníci diskutovat.
  2. Náhodně losujeme “z klobouku” a každé téma ohraničíme 10 minutami.
  3. Jestli se skupina shodne, že chce tématu věnovat více času, pokračujeme v něm dále, jinak taháme z klobouku další téma.
  4. Po tématech následuje volný program a networking.

Co je #CzechAgile Beer

Dvouhodinová volná platforma určená pro diskutovnání témat z agilního světa, které přinesou samotní účastníci.

Kdy

Každé 2 měsíce (většinou úterý). Sledujte náš profil na Facebooku pro přesné datum.

Kde

Mamut Pub v Brně, nebo online (podle situace)

Kdo jsme

Jsme komunita nadšenců spoluvytvářející inspirativní prostor pro hledání odpovědí na naše otázky. Kromě této události provozujeme Agilní kalendář nebo Marketplace – platformu pro výměnu zkušeností mezi firmami.

Pravidla #CzechAgile Beeru

Každý #CzechAgile Beer se snažíme o vytvoření bezpečného prostředí k diskusi dodržováním těchto dvou jednoduchých pravidel:

  1. Nehodnotíme – každá firma to má nějak z určitého důvodu, nehodnotím, zda je to dobře nebo špatně, snažíme se druhému pomoct, poradit a inspirovat.
  2. Nenabíráme – #CzechAgile Beer vznikl jako nezávislá platforma na sdílení znalosti a nepoužíváme ho k “lovení talentů” a promo našich firem nebo produktů.

Akcí vás provedou

Radek Gajdušek

Radek je zkušený agilista, který nejraději pomáhá lidem a firmám přímo na místě jako Agilní kouč, kde může agilní transformaci zažívat s lidmi na vlastní kůži a být tak s nimi na jednom „bojišti“.

Pavol Sojčík​

Palo si za svou karéru prošel všemi typy firem od malého startupu po obrovský korporát a jeho vášní je sdílení znalostí a mentoring.