Skip to content

Marketplace

ve spolupráci s Agile AcademyAgile Academy

Platforma pro sdílení vašich agilních zkušeností

Vidět a zažít na vlastní oči nebo alespoň slyšet přímo od „kolegů“ z jiných firem, jak aplikují agilní přístupy, co a jak jim (ne)funguje, na co jsou hrdí a na čem se toho nejvíc naučili… To vše má ohromný vliv na získávání zkušeností, rozšiřování obzorů a motivaci zaměstnanců, stejně tak jako na posouvání vaší firmy v rámci agility.

Z našich i vašich zkušeností je ale těžké najít firmu (a v ní tu správnou osobu) ochotnou do takové výměny jít. My proto využíváme naše kontakty a zdarma vám nabízíme možnost vstoupit do naší platformy, kde najdete nejen seznam takovýchto firem, ale i kontaktní osoby v nich. 

Firmy zapojené do platformy

Jak návštěva probíhá?

Jednoduše a bez jakýchkoliv formalit. Kontaktujete firmu, která se vám líbí a nabízí výměnu. Zbytek závisí již jen na vás. Bývá dobrým zvykem být nejen v roli návštěvníka, ale po nějakém čase také v roli hostitele. Každý z nás se má čím pochlubit, tak proč toho nevyužít! Pokud se však domluvíte jinak, je to jen na vás…

TIP: V aktuální situaci omezeného potkávání může být domlouvání návštěv komplikovanější. Návštěvu však můžete domluvit i v online formátu a z našich zkušeností se toho určitě není potřeba bát.

Jak se mohu zapojit?

Chcete-li se na kontakty podívat a začít si domlouvat výměny, stačí nám napsat. My vás a vaši firmu zařadíme do seznamu a dáme vám přístupový kód. Bez dalších podmínek.