S CzechAgile o… #2

O produktovém managementu

Zveme vás na druhý CzechAgile live stream.

Čím dál více se klade důraz na orientaci na produkt a s ní spojenou tematikou produktového managementu.

S našimi hosty si budeme povídat o produktovém řemeslu v kontextu agilního myšlení. Budeme probírat co obnáší moderní produktový management, jak dělat product discovery v kontextu agility, jak přistupovat k vyhodnocování dopadu a měření. Budeme se ptát, jaké nástroje a postupy pro validaci hypotéz se našim hostům osvědčily a jaké mají zkušenosti s nastavením spolupráce se zákazníkem tak, aby spolupráce mohla fungovat agilním způsobem. Témat máme připravený celý zásobník, tak uvidíme, co stihneme v určeném čase probrat.

Připojte se k nám, těšíme se na vaše dotazy.

Na koho se můžete těšit

Pozvání do našeho virtuálního studia přijali:

Lukáš Míka

Lukáš Míka

Lukáš je workoholismem trpící Product Owner v České spořitelně, kde má necelé dva roky zodpovědnost za rozvoj životního pojištění a asistenčních služeb. Před tím působil na různých obchodních pozicích v bance i mimo ni. Scrum tým, jehož je součástí, vyvinul první a zároveň nejpoužívanější obchodní E2E tabletový proces v bance. Aplikace a funkcionality produkované jeho squadem patří nejen mezi nejpoužívanější, ale i nejlépe hodnocené koncovými uživateli a to především díky silnému zaměření se na zákazníka a filozofii Be a good human being.

Branislav Šandala

Branislav Šandala

Braňo je produktový designér na volné noze. Pomáhá startupům a softvérovým společnostem validovat prvotní produktové nápady a hledat pro ně cestu na trh. Navrhuje životaschopné, použitelné a žádané digitální produkty. V minulosti působil v Kentico Software, kde přinesl na trh nový populární B2B produkt (Kentico Kontent).

Co je S CzechAgile o…

Dvouhodinová moderovaná platforma určená pro diskuzi zajímavých témat z agilního světa – můžete se těšit na zajímavé hosty, kterým můžete položit vlastní dotazy týkající se tématu.

Kdy

středa 19. května 2021 17.00–⁠19.00

Kde

Online – odkaz ke sledování si zajistíte registrací níže.

Kdo jsme

Jsme komunita nadšenců spoluvytvářející inspirativní prostor pro hledání odpovědí na naše otázky. Kromě tohoto pořadu provozujeme Agilní kalendář nebo Marketplace – platformu pro výměnu zkušeností mezi firmami.

Registrace

Zaujalo vás to? Výborně, teď už se stačí pouze registrovat pomocí formuláře níže.

Bližší informace ke sledování streamu obdržíte na zadanou emailovou adresu zhruba den až dva před akcí.

Organizace

Live stream pro vás pod hlavičkou CzechAgile připravují:

Jaroslava Ceplechová

zajištění akce

Peter Sedlařík

moderátor, zajištění akce

Minulý díl S CzechAgile o...

První díl jsme věnovali 20. výročí agilního manifestu a nové verzi Scrum Guidu, do studia tehdy přijali naše  pozvání Karel Smutný a Jaroslav Procházka, na záznam se můžete podívat níže.

Přejít nahoru